W zestawie
Nowość na rynku – zestaw składający się z dwóch stylowych i solidnych lad cukierniczych Carolina oraz obudowy z płyty laminowanej to doskonałe rozwiązanie dla każdej współczesnej cukierni lub piekarni.
Idealny do ekspozycji tortów, ciast, kanapek i deserów, model Carolina oferuje szeroką powierzchnię wystawową dzięki swojej konstrukcji o wymiarach 2 x 1360 mm. Nowoczesna obudowa laminowana, zaprojektowana z myślą o estetyce i trwałości, nie tylko podkreśla elegancję lad, ale także zapewnia odporność na uszkodzenia i łatwość w utrzymaniu czystości. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania, ten zestaw idealnie sprawdzi się w intensywnie użytkowanych przestrzeniach gastronomicznych, oferując niezawodność i łatwość obsługi.
Urządzenia te są stworzone z myślą o cukierniach, piekarniach, kawiarniach oraz punktach handlowych, które stawiają na estetykę i funkcjonalność w jednym.
Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę logistyczną, od bezpiecznego transportu aż po profesjonalny montaż na miejscu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów ochronnych, takich jak folia czy styropian, urządzenia są skutecznie zabezpieczone podczas transportu. Montaż obejmuje dokładne wypoziomowanie oraz staranne uszczelnienie urządzeń, co przekłada się na ich długotrwałą i efektywną pracę. Dostawa i montaż realizowane są w promieniu 100 km od naszej siedziby, bez dodatkowych opłat.
Powyższy opis stanowi utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Zabrania się kopiowania, powielania, oraz rozpowszechniania jego treści na użytek komercyjny.
Długość ciągu od strony klienta: | 2640 mm |
Długość ciągu od strony obsługi: | 2640 mm |
Gwarancja 24 mies.
Gwarancja 24 miesiące